Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc
Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc Caldas Novas villa kijkt uit over de stad en ligt op een welgelegen locatie binnen 6 minuten loopafstand van het TECA - Museum Of Hot Waters.
Dit vakantiehuis is slechts 150 meter verwijderd van het diRoma Acqua Park en in de buurt van Corumba lake gesitueerd. Het Kitakas Center Park is binnen 10 minuten loopafstand van deze villa te vinden. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Serra Verde Winkelcentrum, gelegen op 2 km verderop.
Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een inloopdouche.
De villa is uitgerust met een complete keuken met een koelkast en een oven. Gasten kunnen genieten van Braziliaanse maaltijden in Empadao Goiano da Tânia, gesitueerd binnen 13 minuten loopafstand ervan. Reizigers kunnen gemakkelijk de luchthaven Caldas Novas bereiken, die op 5 km van Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Balneario Municipal de Caldas Novas300 m
- TECA - Museum Of Hot Waters350 m
- Igreja Matriz Nossa Senhora Das Dores300 m
- Caldas Termas Clube200 m
- het diRoma Acqua Park400 m
- Casarao550 m
- The Universal Church of the Kingdom of God450 m
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas4,5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Zithoek
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa zijn het TECA - Museum Of Hot Waters (binnen 6 minuten loopafstand van de accommodatie) en het diRoma Acqua Park, op 150 meter afstand. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa?
Gasten van Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoe ver is Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa van de luchthaven Caldas Novas?
De luchthaven Caldas Novas en Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Hoeveel kost het om dit vakantiehuis te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in dit vakantiehuis is $41. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt van deze villa kun je aanbevelen?
Gasten van deze villa kunnen eten in Empadao Goiano da Tânia restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa?
Golden Thermas Residence Torre B E C Anexo Ao Ctc villa beschikt over een eigen keuken met een koelkast en een oven.